TNPW080554R9BETY
MFR.Part #
TNPW080554R9BETY
JLCPCB Part #
C1357142
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount