ERL202K4900FKEB500
MFR.Part #
ERL202K4900FKEB500
JLCPCB Part #
C3573824
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors