ERL202K4300FKEB500
MFR.Part #
ERL202K4300FKEB500
JLCPCB Part #
C3393678
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors