AC07000002001JAC00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AC07000002001JAC00
JLCPCB Part #
C3380089
Package
Plugin,D7.5xL26mm
Description
+100ppm/℃~+180ppm/℃ -40℃~+275℃ 2kΩ 7W Wirewound Resistor ±5% 插件,D7.5xL26mm Through Hole Resistors ROHS