ERL20267R00FKEA500
MFR.Part #
ERL20267R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3510784
Description
-65℃~+175℃ 267Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors