CMF55215K00FEBF
MFR.Part #
CMF55215K00FEBF
JLCPCB Part #
C1421260
Description
-55℃~+175℃ 215kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors