ERL2013K300FKEK500
MFR.Part #
ERL2013K300FKEK500
JLCPCB Part #
C6244199
Description
-65℃~+175℃ 13.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS