ERL07866K00FKEK500
MFR.Part #
ERL07866K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3515856
Description
-65℃~+175℃ 250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors