ERL07732R00FKEK500
MFR.Part #
ERL07732R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3475706
Description
-65℃~+175℃ 250mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors