P0805Y1213LBT
MFR.Part #
P0805Y1213LBT
JLCPCB Part #
C3963344
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount