ERL0756K000GKEA500
MFR.Part #
ERL0756K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3462847
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors