BFC237524122
MFR.Part #
BFC237524122
JLCPCB Part #
C3803742
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS