ERL0716K000GKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL0716K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3454637
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors