ERL0749R900FKEK500
MFR.Part #
ERL0749R900FKEK500
JLCPCB Part #
C3443051
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors