ERL0749K900FKEK500
MFR.Part #
ERL0749K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3426586
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors