ERL0549R900FKEK500
MFR.Part #
ERL0549R900FKEK500
JLCPCB Part #
C3488243
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors