ERL073M0100FKEA500
MFR.Part #
ERL073M0100FKEA500
JLCPCB Part #
C3485095
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors