ERL0730K900FKEA500
MFR.Part #
ERL0730K900FKEA500
JLCPCB Part #
C3387616
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors