BZT52B4V3-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B4V3-G3-08
JLCPCB Part #
C5957453
Package
SOD-123
Description
4.3V 410mW 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS