VEMT2003X01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VEMT2003X01
JLCPCB Part #
C3210887
Package
SMD
Description
-40℃~+100℃ 100mW 1nA 20V 50mA 860nm SMD Phototransistors ROHS