ERL0722M000JNEB500
MFR.Part #
ERL0722M000JNEB500
JLCPCB Part #
C3552961
Description
-65℃~+175℃ 22MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors