ERL0712M000GNEK500
MFR.Part #
ERL0712M000GNEK500
JLCPCB Part #
C3474323
Description
-65℃~+175℃ 12MΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors