ERL071R2000GKEB500
MFR.Part #
ERL071R2000GKEB500
JLCPCB Part #
C3410007
Description
-65℃~+175℃ 1.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors