CWR26HK336JCFB\HR
MFR.Part #
CWR26HK336JCFB\HR
JLCPCB Part #
C1971856
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 800mΩ ±5% 2214 Tantalum Capacitors ROHS