RNC55J5362FRRSL
MFR.Part #
RNC55J5362FRRSL
JLCPCB Part #
C3475928
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors