ERL071K4000FKEA500
MFR.Part #
ERL071K4000FKEA500
JLCPCB Part #
C3500588
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors