ERL071K4700FKEA500
MFR.Part #
ERL071K4700FKEA500
JLCPCB Part #
C3564633
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors