ERL07130R00FKEB500
MFR.Part #
ERL07130R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3396254
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors