ERL0713R000FKEB500
MFR.Part #
ERL0713R000FKEB500
JLCPCB Part #
C3442627
Description
-65℃~+175℃ 13Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors