ERL07124K00FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL07124K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3496261
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors