ERL0737R400FKEA500
MFR.Part #
ERL0737R400FKEA500
JLCPCB Part #
C3379636
Description
-65℃~+175℃ 250mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors