ERL0715R000FKEK500
MFR.Part #
ERL0715R000FKEK500
JLCPCB Part #
C5735759
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS