ERL07100K00GKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL07100K00GKEA500
JLCPCB Part #
C3421308
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors