ERL07120K00GKEA500
MFR.Part #
ERL07120K00GKEA500
JLCPCB Part #
C3479649
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors