ERL059M1000GNEK500
MFR.Part #
ERL059M1000GNEK500
JLCPCB Part #
C3352150
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.1MΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors