LTO030FR0500FTE3
MFR.Part #
LTO030FR0500FTE3
JLCPCB Part #
C1477121
Description
-55℃~+150℃ 30W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±700ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS