ERL055M1000GNEK500
MFR.Part #
ERL055M1000GNEK500
JLCPCB Part #
C3550877
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.1MΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors