ERL056K6500FKEA500
MFR.Part #
ERL056K6500FKEA500
JLCPCB Part #
C3508285
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors