RWR84S4R53DRB12
MFR.Part #
RWR84S4R53DRB12
JLCPCB Part #
C1490234
Description
-55℃~+250℃ 4.53Ω 7W Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors