RNC60H1240BMRSL
MFR.Part #
RNC60H1240BMRSL
JLCPCB Part #
C1829015
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors