RNC50J4753BRBSL
MFR.Part #
RNC50J4753BRBSL
JLCPCB Part #
C3427179
Description
-65℃~+175℃ 100mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors