ERL0541K200FKEK500
MFR.Part #
ERL0541K200FKEK500
JLCPCB Part #
C3522159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors