CP000313K00KE66
MFR.Part #
CP000313K00KE66
JLCPCB Part #
C19440259
Description
-65℃~+225℃ 13kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS