ERL0539K200FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL0539K200FKEB500
JLCPCB Part #
C3485300
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors