ERL052K9400FKEB500
MFR.Part #
ERL052K9400FKEB500
JLCPCB Part #
C3504487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors