Y1496146R000Q0W
MFR.Part #
Y1496146R000Q0W
JLCPCB Part #
C3953534
Description
-55℃~+150℃ 146Ω 150mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount