ERL0529R400FKEB500
MFR.Part #
ERL0529R400FKEB500
JLCPCB Part #
C3413675
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors