RN60E1112BRE6
MFR.Part #
RN60E1112BRE6
JLCPCB Part #
C1796718
Description
-65℃~+175℃ 11.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors