ERL0529K400FKEB500
MFR.Part #
ERL0529K400FKEB500
JLCPCB Part #
C3458550
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors