ERL0521K500FKEK500
MFR.Part #
ERL0521K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3496302
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors